Manufacturer of a wide range of products which include packaged drinking water machine.
₹ 850000 / Piece Get Latest Price
| Machine Type | Filling |
| Bottle Size | 1000 ml, 2000 ml, 5 L |
| Automation Grade | Automatic |
| Capacity | 40 BPM |
| Filling Capacity | 2400 bph |
| Power | 5 kW |
| Voltage | 380 V |
| Structure | Stand alone |
| Material | SS 304 |
| Phase | Three phase |
| Country of Origin | Made in India |
| Based On | Ahmedabad |
| Brand | NIHA |
| Served In | Pan India |
Minimum order quantity: 1 Piece
Nishit Teli (CEO)
Haarzeel Engineers Private Limited
A/14, Mahadev Estate 2 Ramol, CTM Ramol Road, Sharp Engineering, Ramol
Ahmedabad - 382449, Gujarat, India