Offering you a complete choice of products which include automatic packaged drinking water plant.
₹ 2200000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 20 BPM |
| Plant Type | Mineral water |
| Automation Grade | Semi automatic |
| Bottle Size | 2000 ml, 1000 ml |
| Filling Capacity | 1200 BPH |
| Usage | Bottle |
| Installation Service | Yes |
| Material | SS 304 |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 240 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Automation | Automatic |
| Power Source | Electric |
| Phase | 3 Phase |
Minimum order quantity: 1 Piece
Nishit Teli (CEO)
Haarzeel Engineers Private Limited
A/14, Mahadev Estate 2 Ramol, CTM Ramol Road, Sharp Engineering, Ramol
Ahmedabad - 382449, Gujarat, India